Estetik Dişhekimi Funda Çulcu Doğan

funda

1973 İstanbul’da doğdu. 1995’de İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 18 yıl Pendik Şifa Hastanesi ve Pendik Şifa Diş Merkezi bünyesinde çalıştıktan sonra 2015 yılında Dentaklinik kurucu ve yöneticisi olarak göreve başlamıştır. 2009-2011 yılları arasında Klinik Ortodonti Derneği’nin Ortodonti Seminerleri’ni tamamlamış, 2010 yılında 4 aylık implant eğitimi ve ICOI Meffert İmplant Enstitüsü’nün 40 saatlik implant eğitiminden sonra İmplant uygulamalarına başlamıştır. Genel dişhekimliğinde çocuk ve korkan hasta gruplarıyla uzun yıllar çalışmıştır.

RWTH Aachen Universitesinin AALZ Laser Seafety Officer (LSO) Sertifikasını almış ve Laser Terapy in Dentistry Mastership Programını başarıyla tamamlamıştır. Kliniğimizde Laser diş tedavilerinde uygulanmaktadır. Aldığı eğitimlerle hastalarımıza her açıdan bakabilmek ve doğru tedaviye ulaşabilmek esas amacıdır.

Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) , İstanbul Dişhekimleri Odası (İDO) , Estetik Diş Akademisi Derneği (EDAD) üyesi ve Klinik Ortodonti Derneği üyesidir.